Urodziny to z pewnością jedna z najlepszych okazji do celebrowania i spędzania czasu w gronie rodziny i znajomych. Zwykle decydujemy się na to, by wyprawić urodziny na jednej z dostępnych sali bankietowych lub w restauracji. Niemniej jednak coraz częściej zdarza się również tak, że decydujemy się na popularną domówkę, czyli wyprawienie imprezy urodzinowej w domu. Jest to świetny sposób na zredukowanie kosztów, a także na wykreowanie niezwykle przytulnej atmosfery. Niemniej jednak urodziny to impreza, do której trzeba się odpowiednio przygotować, a także skomponować odpowiednią stylizację. Wobec tego jak ubrać się na urodziny w domu jako solenizant, a jak jako gość?

Urodziny w domu- na jakie kreacje może postawić solenizant?

Nie da się ukryć, że na swoich urodzinach to solenizant lub solenizantka mają odgrywać przysłowiowe pierwsze skrzypce. To właśnie oni mają błyszczeć i przyciągać uwagę. W przypadku pań skomponowanie kreacji nie będzie takie trudne. Warto postawić bowiem na krótkie, koktajlowe sukienki z cekinami lub połyskującymi zdobieniami. Panie jednak nie powinny przesadzać z dekoltami i odkrywaniem ciała- podczas imprezy wówczas będą się martwić, czy aby na pewno nie pokazały zbyt dużo, zamiast swobodnie się bawić. Panowie z kolei mogą podstawić na klasyczne koszule lub nawet na t-shirty i jeasny, jednak warto zadbać o to, by dobrać do nich magiczne dodatki. Połyskujące krawaty czy neonowe skarpetki, które skutecznie przyciągną uwagę gości.

Jak ubrać się na domowe urodziny jako gość?

W przypadku gości panuje pełna dowolność tego, jak mogą oni skomponować swoją kreację na domówkę urodzinową. Warto jednak stawiać na rozwiązania eleganckie, a także praktyczne. W przypadku pań, zbyt krótka spódniczka znacznie może ograniczyć swobodę ruchu. W przypadku panów, takim samym utrudnieniem mogą być zbyt obcisłe jeansy. Warto pamiętać, że impreza urodzinowa w domu to najczęściej impreza w gronie znajomych, więc warto zadać o to, byśmy czuli się jak najbardziej komfortowo, a jednocześnie prezentowali się w sposób niezwykle elegancki.

Przeczytaj również:  Sukienki damskie polskiej firmy

Brak funduszy na skomponowanie kreacji? Szybkie pożyczki przychodzą z pomocą!

Nie da się ukryć, że elegancja i błyskotliwość obecnie cenią się niezwykle wysoko. Decydują się na urodzinową kreację od projektanta czy znanego domu mody z pewnością zrobimy piorunujące wrażenie, a jednocześnie możemy do zera wyczyścić swoje konto bankowe. Wobec tego z pomocą mogą przyjść nam szybkie pożyczki przez Internet. Można znaleźć je chociażby na tej stronie: https://www.saverium.pl/. Ich największą zaletą jest nie tylko wysoka przyznawalność, ale także i szybkość przelewania środków na konto wnioskodawcy. Dzięki takim pożyczkom dodatkowo gotówka zasili nasz portfel w około 15-30 minut, a my będziemy mogli spokojnie wybrać się na większe zakupy. Co więcej, wniosek składa się całkowicie online i nie jest konieczne wypełnienie wielu formalności. Szybkie pożyczki uratują nas nawet w momencie, kiedy planowana impreza jest już na następny dzień.